Zdrowie i Uroda

Czym się kierować w wyborze stroju kąpielowego plus size?

Zakupy strojów kąpielowych to zawsze pewien dylemat dla kobiet plus size, ale na szczęście istnieje szczęśliwe rozwiązanie! Jedną z głównych zalet strojów kąpielowych w przeciwieństwie do innych rodzajów odzieży jest to, że są one przeznaczone do wystawienia na pokaz. 

Nie ma wyglądać idealnie, kiedy masz go na sobie, ponieważ ma być noszony w wodzie. Więc jeśli martwisz się, że Twój strój kąpielowy wygląda zbyt swobodnie lub nie pasuje do Twojej zwykłej rutyny, pamiętaj: to powinien być najlepszy strój kąpielowy, jaki kiedykolwiek posiadałaś!

Dla kobiet, strój kąpielowy może być inwestycją. W końcu stroje kąpielowe muszą przetrwać lata, a czasem nawet dekady. Sztuką jest znalezienie czegoś, w czym będziesz się czuła równie dobrze i co będzie Ci schlebiać, gdy będziesz miała 70 lat, jak i teraz. Jeśli szukasz czegoś na plażę, to może nie brzmi to jak wielkie wyzwanie, ale jeśli planujesz korzystać ze stroju na basenie lub w lokalnej jacuzzi, to będziesz chciała mieć pewność, że nie tylko dopasuje się on do Twojego ciała, ale także będzie przyjemny w dotyku. To oznacza szukanie czegoś miękkiego i gładkiego z wystarczającą elastycznością, aby upewnić się, że nic się nie zwęża ani nie ociera. 

Powinien on mieć również wszystko, czego potrzebujesz na dzień pływania i opalania się na piasku: umiarkowane krycie, abyś nie czuła, że wszyscy gapią się na Twój tyłek, kiedy wracasz z wody; ramiączka, które pozostaną na swoim miejscu, kiedy będziesz mokra; szybkoschnący materiał. Więcej na temat mody znajdziesz na stronie https://polishly.pl/ .