Zycie i Styl

Idealne perfumy na letnie dni

Letnie dni są długie i gorące, a jedyne co można zrobić to leżeć w słońcu i czekać na letnią burzę. I wtedy w powietrzu unosi się ten zapach, mieszanka potu, trawy, kwiatów i wszystkiego, co pochodzi z natury. To jest właśnie zapach lata. 

Sprawia, że chcesz być blisko kogoś wyjątkowego, kogoś, kto może sprawić, że poczujesz się dobrze, nawet jeśli jest to tylko przez kilka godzin. Chcesz pachnieć jak te perfumy, które sprawiają, że czujesz, że nic innego się nie liczy, tylko was dwoje. Że perfumy można znaleźć w prawie każdym sklepie, ale jeśli masz szczęście, aby znaleźć go na sprzedawcę, który wie, co robi, pomoże Ci on znaleźć najlepsze perfumy dostosowane do chemii ciała. 

Sprzedawca powinien najpierw zadać kilka pytań, np. czy to będą Twoje pierwsze perfumy czy nie. Jeśli nie, powinien zapytać, jak się czujesz o swojej skórze (czy jest tłusta czy sucha), ile masz lat, jaki masz styl życia (czy mieszkasz w mieście czy na wsi?) Po tych wszystkich pytaniach będzie wiedział, który z ich perfum będzie pasował do Ciebie lepiej. 

Jeden z lepszych zapachów na lato to słodki, lekko pikantny i z odrobiną przypraw. Wcale nie jest ciężki – jest lekki i świeży, jak mieszanka cytrusów i cukru. Zapach otwierają nuty bergamotki, cytryny, pomarańczy mandarynki, mandarynki, jabłka i śliwki. Nuty środkowe to czerwona malina, czarna porzeczka, jaśmin, różowy pieprz i orchidea. Wreszcie, ten kwiatowy zapach dostaje ostatecznego kopa od wanilii, piżma i białego drewna. Więcej podobnych porad znajdziesz na stronie https://twojmoment.pl/ .