Zycie i Styl

Jaki strój będzie idealny na pierwszą randkę?

Pierwsze randki są trudne. Chcesz wyglądać dobrze, ale nie za dobrze. Chcesz być odważny, ale nie za bardzo. Chcesz zrobić wrażenie, ale nie przytłoczyć swojej randki. Co więc powinnaś założyć? Zebraliśmy kilka naszych ulubionych strojów na pierwsze randki – czy to na kawę, czy na kolację – które sprawią, że poczujesz się pewnie i komfortowo we własnej skórze. Wybierając strój na pierwszą randkę, pomyśl o otoczeniu: spotykacie się w kawiarni czy przy drinku w barze? Jaką atmosferę chcesz osiągnąć? Swobodny czy elegancki? Zanim wybierzesz strój, zastanów się, jaki rodzaj randki masz w planach. Jeśli interesuje Cię ta tematyka, to sprawdź portal menties.pl

Na pewno słyszałeś już to powiedzenie: „Ubieraj się do pracy, którą chcesz wykonywać, a nie do pracy, którą masz”. Jeśli chodzi o pierwsze randki – zwłaszcza pierwsze randki z potencjalnym partnerem – ta rada nie może być bardziej prawdziwa. Na pierwszych randkach liczy się przede wszystkim prezencja i zrobienie dobrego wrażenia. Aby pomóc Ci wywrzeć trwałe wrażenie na swojej randce, dzielimy się naszymi najlepszymi wskazówkami dotyczącymi wyboru stroju, który będzie nie tylko stylowy, ale i wygodny.

Znajdź coś, co sprawi, że będziesz się dobrze czuć

Wybierając strój na pierwszą randkę, nie bój się pokazać się na zewnątrz! Jeśli wiesz, że Twoja randka będzie miała na sobie coś bardzo modnego lub uroczego, spróbuj ubrać się w coś równie ekscytującego (np. nasze koszulki z grafiką). Celem stroju na pierwszą randkę jest pokazanie się i dobra zabawa.

Nie zakładaj czegoś, czego normalnie byś nie założył

W stroju na pierwszą randkę chodzi przede wszystkim o to, aby być pewnym siebie i pokazać swój własny styl. Więc nawet jeśli nie jest to coś, co nosilibyśmy na co dzień, nie bój się założyć czegoś, w czym czujesz się dobrze i co pokazuje Twoją wyjątkową osobowość! Dotyczy to również sytuacji, gdy próbujesz czegoś nowego, np. noszenia spodni lub butów na wysokim obcasie (lub obu na raz).