Zdrowie i Uroda

Kozaki na słupku – do czego ubierać

Jeśli jesteś fanką kozaków tak jak większość, prawdopodobnie doświadczyłaś frustracji związanej z noszeniem ich ze spódnicami i sukienkami. Kiedy po raz pierwszy dostajesz parę butów za słupkiem, jest niezwykle trudno znaleźć odpowiednią spódnicę, którą można z nimi nosić. 

Kozaki są niezwykle uniwersalnym obuwiem, w którym możesz chodzić zarówno w dzień, jak i w nocy oraz w stylu casual. Jest jednak jeden szczegół, który sprawia, że niektóre z nich są nieco trudniejsze w stylizacji: zamki błyskawiczne z tyłu lub z boku. Jeśli nie będziesz uważać, suwaki te mogą sprawić, że Twój strój będzie wyglądał nieco surowo lub zbyt taktycznie. Jeśli jednak wiesz, co nosić z butami za słupkiem, możesz sprawić, że ten wyjątkowy detal będzie działał na Twoją korzyść i doda Twojemu strojowi odrobinę blasku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jak!

Kobiety próbują spodni, spódnic ołówkowych, spódnic o linii A i spódnic z rozszerzanymi ramionami, ale nic nie pasuje. Po przymierzeniu kilku różnych opcji, zdają sobie sprawę dlaczego: wysokie buty do kolan nie do każdej stylizacji dobrze pasują. Poniżej znajdziesz jednak kilka przykładów stylów, które możesz nosić z tymi butami:

-z obcisłymi dżinsami, szortami 

-z obcisłą spódnicą

-z obcisłą sukienką

-z luźną sukienką

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://prettyfe.pl/ .