Zycie i Styl

O czym warto pamiętać podczas survivalu?

Survival może być zabawą, ale jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać.

Jeśli masz zamiar to zrobić, ważne jest, aby być przygotowanym na najgorsze. Powinieneś mieć wystarczająco dużo zapasów, aby przetrwać do czasu powrotu normalności. Jeśli będziesz miał zapasy tylko na trzy dni, to tak naprawdę nie jesteś przygotowany na nic, a twoja sytuacja będzie prawdopodobnie jeszcze gorsza, niż gdybyś w ogóle się nie przygotował.

Jeśli potrzebujesz dużo wody i jedzenia upewnij się, że masz duży zapas. Woda jest ciężka i nieporęczna, więc zazwyczaj praktyczniej jest zaopatrzyć się w wiele mniejszych butelek wody zamiast jednego lub dwóch dużych pojemników.

Zastanów się również, co się stanie, gdy zabraknie prądu. Nie zapomnij o świecach i zapałkach lub zapalniczkach; mogą one stać się twoimi najlepszymi przyjaciółmi, jeśli zgasną światła, a ty nie będziesz miał pod ręką latarek lub lampionów.

Innym świetnym pomysłem jest zainwestowanie w radio zasilane energią słoneczną, które posiada radio AM/FM i pendrive z muzyką (lub po prostu ściągnij trochę muzyki na telefon). Jeśli nie będzie prądu, przynajmniej będziesz mógł słuchać muzyki!

Upewnij się, że Twoja rodzina wie, jak sobie radzić bez nowoczesnych udogodnień! Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://hobbyhood.pl/ .